Strona główna
Konkurs "Słoik Dobrych Myśli" rozstrzygnięty
Z ogromną radością informujemy, że uczniowie klasy 4c ze Szkoły Podstawowej w Pinczynie wzięli udział w konkursie „Słoik Dobrych Myśli " organizowanym w ramach wydarzenia „Kolorowe Łąki” Kociewiacy dla Hospicjum i zdobyli I miejsce wyróżniając się pomysłowością oraz wyjątkowym sposobem przedstawienia swoich słów.
📣🔥🚴♀️ Uwaga - Gmina Zblewo ogłasza RYWALIZACJĘ SZKÓŁ!
Dołącz do #JuniorTeamGminaZblewo i wygraj nagrodę! 🚴♀️🚴♀️🚴♀️
Dzisiaj rozpoczęła się rywalizacja o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
Zachęcamy do udziału w akcji dzieci i młodzież ze szkół Gminy Zblewo.
ℹ️ Jak to zrobić? Wystarczy pobrać na telefon bezpłatną aplikację Aktywne Miasta, założyć konto, dołączyć do rywalizacji wybierając: GMINA ZBLEWO ➡️ OGÓLNA ➡️ SZKOŁY ➡️ a następnie wybrać z listy swoją szkołę: ✅️ Szkoła Podstawowa w Bytoni ✅️ Szkoła Podstawowa w Kleszczewie Kościerskim ✅️ Szkoła Podstawowa w Pinczynie ✅️ Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie ✅️ Szkoła Podstawowa w Zblewie.